ایمیل ناشناس
ساخت ایمیل ناشناس میتواند در موارد مختلفی برای شما کاربرد داشته باشد.

در این مقاله درباره نحوه ایجاد حساب ایمیل ناشناس یا همان جیمیل امن صحبت خواهیم کرد.

حریم خصوصی اینترنت به مسئله ای جدی در جهان تبدیل شده است که ما در آن زندگی می کنیم، روز به روز دولت ها، ISP ها و سازمان های دیگر بیشتر در تمامی کارهای ما ذر بستر اینترنت کنجکاو و دقیق تر می شوند. همه این موارد و تحت نظر گرفتن ها تا آنجا که ممکن است سعی می کنند از کاربران اینترنت جاسوسی کنند به طوری که هر کاری که شما بصورت آنلاین انجام می دهید شناسایی و به صورت دقیق و کامل ضبط و ردیابی شود.

برای خرید وی پی ان کلیک کنید.

ساخت ایمیل ناشناس

با توجه به اینکه ایمیل یکی از متداول ترین روش های ارتباطی است، دلایل مختلفی وجود دارد که شما می خواهید ایمیل ناشناس ارسال کنید.

شاید شما فقط به حریم خصوصی خود علاقه دارید یا دوست ندارید هنگام ثبت نام برای یک حساب ایمیل از جزئیات شخصی خود برای این کار استفاده کنید، یا شاید دوست دارید یک ایمیل حساس ارسال کنید که هرگز نباید فرستنده آن مشخص باشد تا بعدا دردسر های احتمالی پیش آید.

در اینجا در ChitaVPN، ما می فهمیم که دلایل مختلف و متنوعی وجود دارد که شما می خواهید ایمیل ناشناس ارسال کنید. بنابراین ما این راهنما را ایجاد کرده ایم تا تمام مواردی را که باید در مورد ارسال یک ایمیل ناشناس و نحوه ایجاد حساب ایمیل ناشناس بدانید به شما بگوییم.

سطح ناشناس بودن مورد نیاز خود را تعیین کنید

روش های زیادی وجود دارد که از طریق آنها می توانید یک حساب ایمیل ناشناس ایجاد کنید.

با این حال، روش های مختلف باعث می شود سطح مختلفی از بی هویتی وجود داشته باشد. سطح گمنامی مورد نیاز شما در وهله اول باید توسط کار هایی که می خواهید انجام دهید تعیین شود.

 

ناشناس مرور کنید

این مرحله مهم بعدی ایجاد حساب ایمیل ناشناس است. این امر خصوصاً درصورتی است که ایمیلی که ارسال می کنید نیاز به ناشناس بودن واقعی داشته باشد و نمی خواهید در صورت لو رفتن نام و نشانی از شما پیدا شود.

به یاد داشته باشید که ISP شما همیشه می تواند کاری را که به صورت آنلاین انجام می دهید مشاهده کند. اگر می خواهید با استفاده از آدرس آی پی ISP خود یک حساب ایمیل ناشناس ایجاد کنید، آنها همیشه می توانند از طریق آن شما را ردیابی کنند.

بهترین راه برای اطمینان از اینکه شما به صورت ناشناس مرور می کنید، اتصال به سرویس VPN معتبری مانند چیتا وی پی ان است.

هنگامی که به VPN متصل می شوید، ترافیک دستگاه شما با رمزگذاری 256 بیتی رمزگذاری می شود و به صورت امن با سرور مورد نظر شما تنظیم و متصل می شود. این سرور سپس یک آدرس IP جدید به شما می دهد که به معنای یک هویت آنلاین جدید است. در مقاله مخفی کردن IP میتوانید بیشتر از اهمیت این موضوع اطلاع پیدا کنید.

از آنجا، ISP شما نمی تواند آنچه را که آنلاین انجام می دهید تشخیص دهد یا فعالیتی را با شما مرتبط سازد. از آنجایی که Chita VPN هیچ گونه گزارش نویسی نمی کند، هیچ کس نمی تواند فعالیت های آنلاین شما را ردیابی کند.

ایجاد یک حساب ایمیل ناشناس ساده

یک روش ساده برای ایجاد یک حساب ایمیل ناشناس استفاده از ارائه دهندگان خدمات ایمیل معمول مانند Gmail، Yahoo و Outlook است. این سرویس ها کاملاً رایگان هستند و اگر فقط به یک آدرس ایمیل نیاز دارید که هیچ گونه مشخصات شخصی ندارد، این روش برای شما مفید خواهد بود.

اگر این روش با نیازهای شما مطابقت دارد، فقط کافیست ارائه دهنده ایمیل دلخواه خود را از سه مورد بالا انتخاب کنید.

هنگام ایجاد حساب، باید جزئیات جعلی درباره خود ارائه دهید. بسیار محتاط باشید که از هیچ گونه اطلاعات شخصی استفاده نکنید.

ساخت نام، مکان و DOB برای شما مفید است. هنگام ایجاد نام کاربری و رمزهای عبور، همچنین مایلید از هر چیزی که مربوط به شما یا قبلاً استفاده کرده اید خودداری کنید.

با این حال، برخی از این خدمات برای تأیید نیاز به شماره تلفن دارند.

خوشبختانه چند راه حل وجود دارد. اولین مورد تهیه تلفن مجازی از فروشگاه های مختلف است. حتی ساده تر و بدون هزینه، می توانید از یک سرویس پیام کوتاه آنلاین مانند freephonenum.com استفاده کنید. اگر سرویس خاصی مناسب شما نیست، همیشه می توانید سرویس دیگری را در Google قرار دهید.

درصورتی که فقط از حساب ایمیل خود برای اهدافی استفاده می کنید که به ناشناس بودن زیادی نیاز ندارند، همیشه می توانید از شماره تلفن خود استفاده کنید.

نحوه ایجاد حساب ایمیل ناشناس با استفاده از Gmail

با اتصال به هر یک از سرورهای چیتا وی پی ان، VPN خود را فعال کنید.

به صفحه اصلی Gmail بروید. اگر قبلاً در مرورگر خود وارد سیستم شده اید، ممکن است لازم باشد از سیستم خارج شوید.

ناشناس gmail

gmail ناشناس

Anonymous gmail

اکانت جیمیل ناشناس

ساخت اکانت جیمیل ناشناس

با این حال، بدون VPN، این حساب قابل ردیابی است. Google تمام جزئیات را نگهداری می کند و در صورت بررسی، آنها فقط آدرس IP کاربری را که آن حساب را ایجاد کرده یا وارد شده است بررسی می کنند.

به همین دلیل است که ما به شما توصیه می کنیم از چیتا وی پی ان، مستقر در هنگ کنگ استفاده کنید و با قرار گرفتن تحت سیاست عدم جمع آوری اطلاعات اینترنتی و لاگینگ از خودتان و اطلاعاتتان محافظت کنید.

 

گزینه های بیشتر برای باز کردن یک حساب ایمیل ناشناس

ProtonMail شاید یکی از بهترین آدرس های ایمیل خصوصی و امن باشد ، اما قطعاً تنها آن نیست. تعدادی از گزینه های مشابه وجود دارد ، اگرچه هر یک از آنها مزایا و معایب خود را دارند.

اگر به دلایلی ProtonMail ارائه دهنده خدمات ایمیل برای شما نیست ، می توانید موارد زیر را امتحان کنید: