فیلم VPN
با استفاده از VPN میتوانید به فیلم های مختلف دسترسی داشته باشید.

روزهایی که باید منتظر بیرون آمدن دی وی دی فیلم مورد علاقه خود برای تماشای آن در خانه بود، گذشته است. IPTV همه اینها را تغییر داده است.

امروزه دستگاه های پخش رسانه ای و سرویس های VOD زیادی وجود دارد که به شما امکان تماشای فیلم ها را به صورت رایگان می دهد. تمامی جدیدترین عناوین سینمایی و فیلم های مورد علاقه شما می توانند در خانه و در هر زمان که دوست داشته باشید پخش بشوند و شما با آرامش کامل آن ها را تماشا کنید.

برای خرید VPN پر سرعت کلیک کنید

chita-Icon-buy

هیچ چیز با تماشای یک فیلم زمانی که بر روی کاناپه خود نشسته اید و فقط دوستان و خانواده در آن جمع حضور دارند، برابری نمیکند. اما گاهی اوقات، ممکن است در فیلم هایی که می توانید به آنها دسترسی پیدا کنید با محدودیت روبرو شوید.

سرویس های جریانی مانند BBC iPlayer، Hulu و Popcorn Time فقط در مناطق منتخب جهان در دسترس هستند، در حالی که کتابخانه های Netflix بسیار متفاوت هستند. تنها راه برای داشتن آزادی تماشای فیلم های آنلاین به صورت رایگان و بدون سانسور با VPN است.

چرا برای تماشای فیلم های آنلاین به VPN نیاز دارید

دو کلاس IPTV وجود دارد که مردم معمولاً برای تماشای فیلم به صورت رایگان از آن استفاده می کنند. اولین سرویس های VOD مانند Netflix، BBC iPlayer و غیره است. دیگری دستگاه های پخش رسانه مانند Roku و Kodi است. هر یک از این ویژگی ها و مشکلات خاص خود را دارد که نیاز به VPN دارد.

اکثر سرویس های VOD محدودیت جغرافیایی دارند، به این معنی که فقط در مناطق منتخب جهان در دسترس هستند. اگر جای دیگری هستید، نمی توانید به آنها دسترسی پیدا کنید. همچنین، اگر کاربر مشترک هستید اما به کشوری سفر می کنید که این سرویس در دسترس نیست، نمی توانید از حساب خود استفاده کنید زیرا دسترسی وب سایت برای شما امکان پذیر نیست.

این یک مشکل بزرگ برای افرادی است که چیزی جز دسترسی به فیلم های مورد علاقه خود با کیفیت تصویر خوب نمی خواهند. اگرچه Netflix، محبوب ترین سرویس پخش جریانی، تقریباً در همه جا در دسترس است، اما محتوای موجود بسیار متفاوت است. محتوای منطقه ای شما بیشتر از فیلم هایی است که می خواهید ببینید.

علاوه بر این، این سرویس های VOD اغلب محتوای ویژه خود را دارند که به دلیل این محدودیت جغرافیایی در دسترس شما نیست.

استفاده از دستگاه های پخش رسانه رایگان است و به شما امکان تماشای فیلم از سراسر جهان را می دهد. اما دوباره، آنها نمی توانند به شما دسترسی به سرویس های جریانی که از نظر جغرافیایی محدود هستند، بدهند. اگرچه دستگاه های پخش جریانی با دسترسی به پیوندهایی که استفاده از آنها رایگان است و به شما امکان تماشای فیلم را می دهند، این موضوع را جبران می کنند، اما استفاده از آنها همیشه ایمن نیست.

برای اولین بار، آنها می توانند منجر به URL های مخرب شوند. اما مهمتر از همه، آنها به شما امکان دسترسی رایگان به مطالب دارای حق چاپ را می دهند، که می تواند به عنوان دزدی دیجیتال محسوب شود (البته در ایران کپی رایت برای این موضوع وجود ندارد). بنابراین اگر با استفاده از این پیوندها لو رفتید، ممکن است که با پیگرد قانونی روبرو شوید.

اگر می خواهید از آنها استفاده کنید، بهتر است از VPN استفاده کنید چون سر و کله بدافزار، هکرها، تعقیب کننده های سایبری، کلاهبرداران اینترنتی، هرزنامه، فارمینگ، فیشینگ و … نیز در این سایت ها پیدا میشود.

تماشای فیلم VPN
با VPN میتوانید از سایت های مسدود فیلم دانلود کنید و یا در سرویس های مختلف اشتراک تهیه کرده و آنلاین فیلم تماشا کنید.

VPN چگونه به تماشای رایگان فیلم آنلاین کمک می کند

VPN ها شما را از طریق یکی از سرورهای خود به اینترنت متصل می کنند که تمام ترافیکی را که از طریق آن عبور می کند رمزگذاری می کند. چند مورد وجود دارد که این را مفید می کند:

از آنجا که تمام ترافیکی که از طریق این سرور عبور می کند رمزگذاری شده است، هیچ کس نمی تواند کاری را که در اینترنت انجام می دهید مشاهده کند. ISP، سازمان های دولتی و افراد فضولی که از یک شبکه عمومی مشترک استفاده می کنند نمی توانند از شما جاسوسی کنند. این بدان معناست که شما می توانید از طریق هر پیوندی بدون نگرانی فیلم تماشا کنید.

آدرس IP مرتبط با اتصال شما هنگام استفاده از سرور VPN تبدیل می شود و به این صورت مخفی کردن IP انجام مبشود. این بدان معناست که مکان ظاهری شما به محلی که این سرور VPN در آن قرار دارد تبدیل می شود. وقتی می خواهید به محتوای دارای محدودیت جغرافیایی دسترسی پیدا کنید، این کار مفید است.

بنابراین به عنوان مثال، اگر می خواهید به BBC iPlayer دسترسی پیدا کنید، باید به یک سرور UK متصل شوید. سپس برای BBC iPlayer به نظر می رسد که شما در انگلیس هستید و می توانید به آن دسترسی پیدا کنید. این یک روش ساده و مطمئن برای برداشتن موانع از انسداد فیلم ها با VPN است.

ISP ها معمولاً وقتی متوجه می شوند برای مدت زمان طولانی فیلم ها را پخش می کنید، ترفند کاهش عمدی پهنای باند را برای اتصال اینترنت شما اجرایی میکنند. این منجر به تاخیر و مسائل بافر می شود. اما نه وقتی از VPN استفاده می کنید. فعالیت های پخش جریانی شما هنگام استفاده از VPN برای ISP شما پنهان است، بنابراین نمی تواند با سرعت شبکه شما تداخل کند.

همچنین در ایران تعداد زیادی محتوای جذاب که در یوتیوب در دسترس نیستند با استفاده از VPN در دسترس شما قرار میگیرند.

نحوه رفع انسداد فیلم ها با VPN

تماشای رایگان فیلم با VPN به صورت آنلاین به راحتی 1-2-3 است. فقط کافی است این مراحل ساده را دنبال کنید و از هر تعداد فیلم آنلاین که دوست دارید لذت خواهید برد.

  1. به سایت Chitavpn.com بروید
  2. در بسته VPN مورد نظر خود مشترک شوید
  3. نرم افزار مرتبط را برای سیستم عامل یا دستگاه خود بارگیری کنید
  4. اطلاعات ورود به سیستم را در نرم افزار وارد کرده و به VPN متصل شوید
  5. سرور مورد نظر خود را انتخاب کنید (در صورت استفاده از Kodi و غیره می تواند هر چیزی باشد اما برای دسترسی به محتوای محدود شده از نظر جغرافیایی باید از یک مکان خاص باشد)
  6. بدون هیچ زحمتی فیلم های مورد علاقه خود را بر روی دستگاه خود تماشا کنید

ورود به مقالات