بوندسلیگا

فوتبال آلمان (بوندسلیگا) از بهترین های جهان است – به همین دلیل است که شما نمی توانید آن را در هیچ کجای دنیا به راحتی تماشا کنید (در ایران تعدادی از مسابقات پخش میشود اما با مشکلاتی که خودتان نیز از آن آگاهی دارید)… مگر اینکه VPN داشته باشید تا به شما کمک کند بدون هیچ مشکلی مسابقات را تماشا کنید.

مطلب پیشنهادی:

خرید فیلترشکن با آیپی ثابت

چگونه می توان بوندسلیگا را در هر جایی تماشا کرد

  1. Chita VPN را نصب کنید

قبل از استفاده از آن، باید در واقع VPN را دریافت کنید. با توجه به سیستم عامل مورد استفاده خودتان میتوانید چیتا وی پی ان را نصب کنید.

chita-Icon-learn

  1. جریان دلخواه خود را پیدا کنید

متأسفانه، بوندسلیگا در شبکه هایی مانند Netflix نیست، اگر می خواهید آن را به صورت زنده تماشا کنید، باید یک اشترک تهیه کنید یا از شبکه های ماهواره ای استفاده نمایید.

  1. VPN خود را روشن کنید

بسیاری از شبکه هایی که مسابقات زنده بوندسلیگا را به صورت آنلاین پخش میکنند به مناطق جغرافیایی خاصی محدود هستند. به همین دلیل شما برای اتصال به یک سرور پروکسی به VPN نیاز دارید تا این سرویس را فریب دهد و فکر کند از جای مناسب برای آنها بازی های بوندسلیگا را تماشا می کنید. سرور مورد نظر شما به سرویس مورد استفاده توسط شما بستگی دارد.

از کجا می توان بوندسلیگا را به صورت آنلاین تماشا کرد

با توجه به اینکه شما به تماشای بوندسلیگا علاقه مند هستید، تعجب آور نیست که افراد زیادی مانند شما به تماشای این بازی ها علاقه مند هستند، این بدان معنی است که لیگ بوندسلیگا می تواند درآمد ارزی بالایی را برای حقوق پخش برای مناطق مختلف برای سرویس های متفاوت به ارمغان آورد – این موضوع به آن معنی است که پخش کنندگان این بازیها مخاطبان خود را از نظر جغرافیایی محدود میکنند تا بتوانند به صورت انحصاری مناطق خاصی را تحت پوشش قرار داده و درآمد خوبی از آن کسب نمایند.

 

خدمات بسیاری برای انتخاب وجود دارد، اما ما فکر می کنیم این دو بهترین هستند:

Fox Sports

تعداد بازی ها: 306 بازی در این فصل

کشور: ایالات متحده آمریکا

قیمت: 19.99 دلار در ماه

 

به طور کلی، اگر در کشوری انگلیسی زبان در خارج از ایالات متحده زندگی می کنید و می خواهید بهترین مکان برای تماشای بازی ها باشد، FOX Sports برای فوتبال مانند بوندسلیگا و Fox Soccer Match Pass برای فوتبال آمریکایی بسیار مناسب هستند (معمولا انتخاب زبان انگلیسی برای ایرانی ها نسبت به آلمانی یا هلندی برای دیدن مسابقات مناسب تر هستند) با این کار شما به تک تک بازی هایی که پخش می کنند اعم از پخش مستقیم و درخواستی میتوانید به راحتی دسترسی داشته باشید. همچنین خرید اشتراک از فاکس نسبتاً ارزان است، زیرا آمریکایی ها اگر در ورزش به سر و صورت همدیگر ضربه نرنند آن را ورزش خوبی نمیدانند! 😊

 

BT Sport

تعداد بازی ها: 306 بازی در این فصل

قیمت: از 25 یورو در ماه شروع می شود

مکان: انگلستان

 

آیا شما در اروپا زندگی می کنید، هنوز نمی خواهید با مناطق زمانی آمریکا سر و کار داشته باشید و می خواهید مسابقات را به صورت زنده تماشا کنید و وقتی کلمه “فوتبال” را میشنوید دچار افسردگی و ناراحتی نشوید؟ پس احتمالاً بهتر است پول اضافی را پرداخت کنید و به جای آن از BT Sports استفاده کنید. همان تجربه فوتبال با تعداد تبلیغات کمتر.

 

آیا می توانم بوندسلیگا را به صورت رایگان تماشا کنم؟

اگر از تلویزیون رایگان استفاده کنید و یا کانال های ماهواره ای پخش رایگان یا از طریق باز کردن کانال هایی که قفل هستند امکان پذیر است اما متأسفانه به طور کلی، هیچ پخش کننده خیریه ای وجود ندارد که بخواهد میلیون ها یورو هزینه کند تا به مردم اجازه دهد بوندسلیگا را بصورت قانونی و بصورت رایگان تماشا کنند: شما باید هزینه کنید تا بتوانید مسابقاتی مانند بوندسلیگا را تماشا کنید.

 

آیا می توانم از VPN برای ارزان تر کردن اشتراک تماشا بوندسلیگا استفاده کنم؟

از آنجا که برای تماشای قانونی بوندس لیگا مجبور به پرداخت هزینه اشتراک هستید، خوب است اطمینان حاصل کنید که بیش از آنچه باید پرداخت کنید هزینه نمیکنید و همانطور که مشخص شد، بعضی از مناطق نسبت به مناطق دیگر هزینه کمتری را پرداخت می کنند، بنابراین با VPN می توانید از این طریق پس انداز کنید. این یک جدول مفید است …

سرویس تعداد بازیها کشوری که ارزان ترین قیمت را دارد قیمت هر سرویس
1 Fox Sports 306 USA 19.99 $/mo
2 BT Sport 306 UK 25 £/mo
3 beIN Sports 306 USA 10 $/mo
4 Sky 266 Germany 19.99 €/mo
5 Dazn 45 Germany 11.99 €/mo

 

 

آنلاین سریع

پخش فوق العاده سریع HD

سرورهای سریع ما می توانند با اتصال شما همگام شوند.

تمام دستگاه ها

با هر دستگاهی تماشا کنید

از رایانه های شخصی گرفته تا دستگاه های تلفن همراه گرفته تا روترها، همه جا هستیم.

همه جا

کشورهای بیشتری برای انتخاب وجود دارد

با امکان انتخاب سرورهای مختلف در سراسر جهان دست شما کاملا باز خواهد بود.

 

در صورت تمایل میتوانید سری به سایر مقالات Chita VPN بزنید

ورود به مقالات