bbc iplayer
در این مقاله درباره نحوه دسترسی و استفاده از bbc iplayer را به شما توضیح داده ایم.

برنامه های تلویزیونی، شو های زنده و فیلم های کشور انگلیس عالی است و در سراسر جهان انگلیسی ها به عنوان برنامه سازانی مطرح شناخته میشوند به صورتی که کشورهای بسیاری حق امتیاز آنها را از شبکه های انگلیسی خریداری میکنند تا معادل آن را در کشور خودشان بسازند.

مطالب پیشنهادی :

خرید وی پی ان

اما اگر می خواهید هر چند وقت یک بار این دست از محتواها را تماشا کنید مجبور به مسافرت به انگلستان یا دانلود کردن برنامه ها پس از پخش آنها نیستید. یکی از این محتوا سازهای جذاب BBC است و تعداد زیادی محتوا در دسترس مخاطبان خود قرار میدهد، اگر سختی هایی در راه تماشای آنها دارید نیازی نیست که دست بکشید. تنها کافی است تا یک VPN تهیه کنید که به شما امکان می دهد بدون توجه به جایی که هستید از محتوای ساخت انگلستان که از BBC iPlayer پخش میشود، استفاده کنید.

چگونه BBC iPlayer را در هر کجا تماشا کنیم

از VPN استفاده کنید

برای این کار می توانید به هر VPN که دم دستتان هست بسنده کنید، اما Chita VPN سریعتر، خصوصی تر و به طور کلی جذاب تر است. کافی است تنها یکبار امتحان کنید تا ببینید در مورد چه چیزی صحبت می کنیم.

chita-Icon-buy

به یک سرور در انگلستان متصل شوید

بهترین قسمت VPN این است که می توانید از سرورهای سراسر دنیا انتخاب کنید و انواع محتوای هیجان انگیز را از این طریق مشاهده کنید. اما با BBC iPlayer، تقریباً بدون اتصال به سرور مربوط به انگلستان نمیتوانید به آن دسترسی داشته باشید. Chita VPN دارای سرورهای انگلستان است که برای پخش ویدئو بهینه شده اند و ما پیشنهاد می کنیم از آنها استفاده کنید.

بدون دردسر تماشا کنید

می دانیم که گاهی ممکن است لو بروید و اتصال شما قطع بشود، اما واقعاً به همین راحتی است: اکنون فقط BBC iPlayer را روشن کنید و هر نمایشی که عطش آن را دارید انتخاب کنید. اکنون همه آنها برای شما رفع انسداد شده اند.

BBC iPlayer تماشا

BBC iPlayer را به صورت زنده یا درخواستی تماشا کنید

اگر نگران هستید که VPN نحوه کار BBC iPlayer را تغییر دهد، آرام باشید: همچنان می توانید نمایش های زنده را پخش کنید، نمایش های قدیمی را تماشا کنید، از رادیو لذت ببرید و سریال های مورد علاقه خود را دنبال کنید. تنها چیزی که شما را محدود می کند ساعات روز است. و نیازهای فزاینده ای که مدرنیته به شما تحمیل کرده است.

بهترین محتواهای BBC iPlayer

در واقع BBC iPlayer یک برنام ساز بسیار دارای پیشینه و معتبر است که دارای شبکه های متعددی میباشد. آنقدر تعداد این شبکه ها زیاد و محتوای آن متفاوت است که میتواند شما را 24 ساعته و 7 روز هفته پای خود بکشاند. این شبکه ها عبارتند از:

BBC iPlayer شبکه ها

چرا برای تماشای BBC iPlayer در خارج از انگلستان به VPN نیاز دارید

این موضوعی نسبتا ساده است اگر به نام BBC به خوبی دقت کنید: در واقع BBC مخفف British Broadcasting Corporation است. این شبکه و تمامی زیر مجموعه آنها توسط دولت انگلیس اداره می شود و هزینه آن توسط مودیان انگلیسی پرداخت می شود. آنها یک موسسه خیریه را برای مردم جهان اداره نمیکنند، بنابراین نمی خواهند افراد غیر بومی در خارج از کشور BBC iPlayer تماشا کنند، زیرا این ممکن است بدان معنی باشد که آنها برای دسترسی به محتوای خود هزینه نمی کنند. در واقع، تماشای محتوای iPlayer BBC بدون مجوز تلویزیونی مناسب انگلستان کاملا غیرقانونی است. به همین دلیل است که اکیداً توصیه می کنیم برای تماشای محتوای iPlayer BBC فقط در صورت داشتن یکی از این موارد از VPN استفاده کنید.

آیا BBC IPLAYER با VPN کار می کند؟

اگر اینگونه نبود، مطمئناً باشید در مورد آن و برای آگاهی رسانی به شما این مقاله را قرار نمیدادیم.

آیا می توانید IPLAYER بی بی سی را در خارج از کشور انگلستان تماشا کنید؟

مطمئناً، با کمک کمی از VPN ما. ما به نوعی کل صفحه را قبل از این به پاسخ دادن به این سوال اختصاص دادیم. اگر ابتدا برنامه ها را دانلود کنید، می توانید آن را بدون VPN نیز تماشا کنید، اما این کار برای شما وقت گیر خواهید بود.

آیا تماشای IPLAYER BBC در خارج از کشور انگلستان غیرقانونی است؟

جواب منفی. فقط در صورتی که زیر 75 سال باشید و مجوز تماشای تلویزیون نداشته باشید غیرقانونی است. اگر شما بیش از 75 سال دارید، قانون برای شما اعمال نمی شود و شما می توانید هر کاری که می خواهید انجام دهید. (در ایران چیزی به اسم کپی رایت بین المللی وجود خارجی ندارد پس راحت باشید 😊)

آیا استفاده از BBC IPLAYER رایگان است؟

بله و خیر. شما می توانید BBC iPlayer را به صورت رایگان دانلود و استفاده کنید و ایجاد یک حساب کاربری نیز رایگان است که بسیار خوب است. اما برای استفاده قانونی از آن نیاز به پروانه تلویزیونی دارید و این هزینه زیادی دارد.

آیا BBC IPLAYER  وی پی ان را مسدود می کند؟

آنها سعی می کنند که این کار را انجام دهند. همه سرورهای انگلستان ارائه شده توسط ما باید بدون مشکل BBC iPlayer را برای شما نمایش دهند همچنین برای تماشای آنلاین یا استریم نیز بهینه شده اند.

آیا می توانم IPLAYER BBC را بر روی تلفن خود تماشا کنم؟

برنامه ای برای آن وجود دارد بنابراین … ما فرض می کنیم، بله. برای تماشای آن در خارج از انگلستان هنوز به VPN احتیاج دارید، بنابراین برای شما یک امتیاز مثبت است که تلفن شما می تواند از یکی از آن ها نیز استفاده کند.

چگونه IPLAYER BBC را در تلویزیون خود تماشا کنم؟

ما می خواهیم برای این کار یک منبع معتبر را معرفی کنیم، یعنی خود وبسایت رسمی BBC. (بر روی تصویر زیر کلیک کنید)

BBC logo

چگونه IPLAYER BBC را دانلود کنم

با توجه به سیستم عامل خود میتوانید با جستجوی در اینترنت یا گوگل پلی یا اپ استور برنامه را پیدا و اقدام به دانلود کردن آن نمایید.

 

آنلاین سریع

پخش فوق العاده سریع HD

سرورهای سریع ما می توانند با اتصال شما همگام شوند.

تمام دستگاه ها

با هر دستگاهی تماشا کنید

از رایانه های شخصی گرفته تا دستگاه های تلفن همراه گرفته تا روترها، همه جا هستیم.

همه جا

کشورهای بیشتری برای انتخاب وجود دارد

با امکان انتخاب سرورهای مختلف در سراسر جهان دست شما کاملا باز خواهد بود.

 

در صورت تمایل میتوانید سری به سایر مقالات Chita VPN بزنید

ورود به مقالات