تماشا VPN
در این مقاله به طور کامل درباره تماشا محتوای آنلاین مسدود شده توضیحات داده ایم.

بله، اگر شما در حال خواندن این مقاله هستید، شاید کسی هستید که حاضر است حتی کلیه خود را بفروشد تا قسمت آخر از آخرین فصل آن نمایش محبوب خود را همزمان با دیگران در سراسر دنیا تماشا کند، اما ممکن است به انواع دلایل قانونی و غیره امکان آن را نداشته باشید.

شما می توانید برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود را از هر کجای دنیا – بدون فروش کلیه های خود تنها در طی چند مرحله ساده تماشا / استریم کنید.

فقط کافی است ادامه مطلب را بخوانید، و مانند یک حرفه ای محدودیت های جغرافیایی اعمال شده برای خودتان را بدون نیاز به مهارت هک کردن کنار بزنید و به محتواهای شبکه هایی ماننذ Netflix، BBC iPlayer، Amazon Prime، بوندسلیگا و غیره دسترسی پیدا کنید.

چگونه می توان نمایش های مورد علاقه خود را با VPN تماشا کرد

  1. VPN را نصب کنید

Chita VPN را برای دستگاههای Windows، Mac، iPhone یا Android خود دریافت کنید. شما آن را دوست خواهید داشت زیرا چیتا وی پی ان با دارا بودن تعداد زیادی سرور در سراسر دنیا تماشا زنده / استریم نمایش تلویزیونی مورد علاقه شما را با بالاترین کیفیت و سرعت ممکن برای شما فراهم میکند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه استفاده از ChitaVPN به لینک زیر مراجعه بفرمایید

chita-Icon-buy

  1. مکان دلخواه خود را برای اتصال انتخاب کنید

VPN خود را باز کنید و مکان خود را به هرجایی که نمایش مورد علاقه شما را پخش میکند تغییر دهید. آیا می خواهید جدیدترین نمایش ها را در محبوب ترین سرویس های پخش تماشا کنید؟ از طریق آمریکا متصل شوید. می خواهید اخبار محلی اورنگ آباد را تماشا کنید؟ از طریق هند وصل شوید و سرگرمی بهتری دریافت کنید.

  1. به طور معمول از اینترنت استفاده کنید

مرورگر، سرویس پخش ویدئو یا هر برنامه دیگری را باز کنید و فقط کارهای خود را انجام دهید. با تنظیمات پیچیده دیگر سر و کار ندارید و نیازی نیست تا با مشقت به تماشا محتوای دلخواه خود بپردازید، در ضمن خبری از خرابکاری نیست. تا زمانی که VPN شما روشن باشد، با دسترسی به تمام محتوایی که مکان جدید شما ارائه می دهد – منهای هر هکر و جاسوسی – به راحتی و با خیال آسوده به تماشا محتوای دلخواه خود خواهید نشست.

برای خرید وی پی ان کلیک کنید

چرا نمی توانم به برنامه های تلویزیونی خارج از کشور دسترسی پیدا کنم؟

دلایل زیادی برای این مشکل وجود دارد که در ادامه به توضیح درباره آنها میپردازیم.

شاید از شنیدن این که پول در این موضوع نقش مهم و اساسی دارد شگفت زده نشود، زیرا همانطور که همه این موضوع را اعتراف میکنند، پول دلیل اصلی چرخش جهان است. شاید یک فیلم یا نمایش در برخی از کشورها عملکرد خوبی نداشته باشد، بنابراین استودیو نمی خواهد تمام هزینه های محلی سازی و نوشتن مجدد آن را پرداخت کند.

شاید به این دلیل که قوانین سانسور در برخی کشورها، محتوای نمایش را غیرقانونی می کند. شاید این کار برای متزلزل کردن عرضه یا توقف بازارهای خاکستری باشد. شاید محتوا دارای مضامین نژادپرستانه باشد، شاید … من می توانم ادامه دهم، اما فکر می کنم شما متوجه این نکته شدید.

کوتاه و مختصر این است که اگر آنقدر خوش شانس نباشید در مکانی که حضور دارید جزو مناطق جغرافیایی ممنوع بوده و یک برنامه تلویزیونی یا فیلم خاصی که در حال پخش است را نمی توانید تماشا کنید. حتی نمایش هایی که قبلاً برای تماشا آنها پول پرداخت کرده اید، برای شما در یک مکان مسدود شده از نظر جغرافیایی محدود خواهند شد.

اما اکنون این واقعا نباید مشکل شما باشد، اینطور است؟ فقط از VPN استفاده کنید…

chita-Icon-learn

نحوه انتخاب سرور VPN مناسب

برای تماشا نمایش از ایالات متحده، فقط به یک سرور VPN در ایالات متحده متصل شوید. برای تماشای چیزی از ژاپن، به سروری در ژاپن متصل شوید. به همین راحتی با کمترین هزینه تمام محدودیت ها را دور خواهید زد.

همانطور که گفته شد، همه سرورها برابر نیستند. برخی از VPN ها (مانند ChitaVPN، اگر بخواهم یک نمونه تصادفی کاملاً بی طرفانه را بیاورم) دارای سرورهای ویژه ای هستند که برای تماشا /استریم خاص طراحی شده اند و کمی نرم تر و سریعتر اجرا می شوند، بنابراین نگرانی بابت بافر یا کیفیتی که قصد تماشای آن را دارید وجود نخواهد داشت.

همچنین اگر به یک سرور در یک کشور جهان اول متصل شوید، به شما در دسترسی به انواع محتوا کمک می کند. محیط اینترنت در آنجا تمایل به بهتر شدن دارد، بنابراین امکان دسترسی مانند مردم جهان اولی را خواهید داشت.

آیا می توانم از VPN برای تماشا برنامه های تلویزیونی در دستگاه های تلفن همراه استفاده کنم؟

در همه موارد می توانید VPN را برای خود تنظیم کنید: در صورت استفاده از ChitaVPN، رایانه شخصی، Mac، iPhone، iPad، تلفن Android، لینوکس و حتی روتر Wi-Fi به راحتی قابل استفاده خواهند بود. هنگامی که همه چیز را تنظیم کردید، می توانید نمایش های مورد علاقه خود را در آمریکا یا هر جای دیگر از دنیا را تماشا کنید.

تماشا stream

آیا VPN سرعت اتصال شما را کند می کند؟

هیچ کس وقت برای بافر ندارد. متأسفانه، برخی از VPN ها این مشکل را تشدید می کنند، زیرا سرورهای آنها بیش از حد کوچک هستند و نمی توانند به درستی از پخش ویدئو استفاده کنند. (آنچه را که برای VPN رایگان پرداخت می کنید دریافت می کنید.)

برخی از VPN ها برای تماشا انواع محتوا مناسب ترند. متأسفانه هیچ VPN وجود ندارد که جریان شما را سریعتر کند، اما موارد دیگری وجود دارد که می تواند تأثیر را ناچیز کند. به عنوان مثال، هرچه تعداد سرورهای وی پی ان مورد استفاده شما بیشتر باشد، احتمال شلوغ بودن سرور مورد استفاده شما کمتر است، به این معنی که سرعت بیشتری خواهید داشت. و همانطور که قبلاً اشاره کردم، برخی از VPN ها، مانند چیتا وی پی ان، دارای سرورهای مخصوص تماشا / استریم هستند که برای اجرای هرچه بهتر آنها طراحی شده اند.

آیا VPN قانونی است؟

در کشورهای مدرن و در حال پیشرفت، بله. استفاده از VPN در ایالات متحده، انگلستان، برزیل، فرانسه، آلمان، ژاپن و اکثر کشورهای دیگر قانونی است. (بدیهی است که کارهای غیرقانونی با آن انجام نمی دهید.) بعضی از کشورها ممکن است استفاده از آنها را محدود کنند – خودتان دیگر آنها را بهتر میشناسید – بنابراین قبل از استفاده از VPN هنگام سفر به آن کشورها یا اگر در آن کشورها زندگی میکنید، مطمئن شوید که قوانین کشور را می دانید.

همه آنچه گفته شد: برخی از سایتهای تماشا / استریم وجود دارند که واقعاً از VPN خوششان نمی آید و در صورت فهمیدن اینکه از یکی از آنها استفاده می کنید، در حقیقت شما را مسدود می کنند.

اگر دوست دارید درباره VPNها بیشتر بدانید به بخش مقالات ما سر بزنید

ورود به مقالات