کسب و کار VPN
در این مقاله به بررسی اهمیت استفاده از VPN توسط کسب و کارها پرداخته ایم.

حقایق ناراحت کننده بسیاری درباره فضای اینترنت در دنیای امروزی وجو دارد که میتوان از جمله آنها به این موارد اشاره کرد که نقض داده ها امروزه بیشتر از گذشته اتفاق می افتد، مجرمان سایبری بیشتر دست به انجام انواع جرایم مختلف از طریق راه های قدیمی و جدید زده و با استفاده از حیله گری وارد حریم خصوصی افراد می شوند.

برای خرید فیلتر شکن پرسرعت کلیک کنید

با توجه به آمار موجود و رسمی ارائه شده توسط مراجع مختلف میزان داده های به خطر افتاده به سرعت در حال افزایش است. واقعیت ناراحت کننده دیگر این است که اکثر شرکت ها و کسب و کار ها کاملاً در برابر تخلفات و انواع نفوذ اینترنتی و دزدی از آنها آمادگی ندارند – حتی اگر روز به روز در برابر این نوع از تهدیدات اینترنی ایمن تر شوند. برای کسب و کار ها بسیار مهم است که در مورد امنیت سایبری فعال باشند و اقدامات محافظتی را قبل از وقوع فاجعه اعمال کنند.

 

شبکه خصوصی مجازی (VPN) یکی از مهمترین ابزارها برای محافظت از سازمانها و کسب و کار ها در برابر نقض داده ها است. همانطور که فرانسیس دینها در Business VPN Series توضیح می دهد، هر شخص باید از VPN استفاده کند – اما دلایل خاصی نیز وجود دارد که به ویژه کسب و کار ها باید از VPN سازمانی استفاده کنند.

 

سه دلیلکه  VPN برای کسب و کار ها مهم است

 

  1. دسترسی از راه دور

 

دفتر شما یک شبکه دارد. در این شبکه، می توانید به چاپگرها دسترسی پیدا کنید، به منابع IT متصل شوید، داده ها را انتقال دهید و موارد دیگری که خود شما آگاهی خوبی نسبت به آن و کسب و کار خودتان دارید. از نظر شما شاید تمامی این شبکه ایمن است و از تیم شما در برابر وب سایت های مشکوک محافظت می کند.

اما اگر تحت شرایط خاص مانند پاندمی که هم اکنون سراسر کره زمین را فرا گرفته است یعنی بیماری کووید-19  بخواهید استخدام کارمندان از راه دور و به صورت آنلاین را برای کسب و کار خودتان شروع کنید چه می کنید؟ همه افرادی که در سایت کار می کنند می توانند به راحتی به شبکه دفتر دسترسی پیدا کنند – اما کارکنان از راه دور برای ورود به سیستم ایمن نیستند – بنابراین شما به VPN دسترسی از راه دور نیاز دارید.

استفاده از VPN به این معنی است که کارمندان از راه دور شما می توانند از هرجایی که به اینترنت دسترسی دارد به شبکه دفتر شما وارد شوند. سپس آنها به منابعی که برای انجام وظایف خود نیاز دارند دسترسی خواهند داشت و داده های کسب و کار شما هنوز امن است.

کسب و کار

  1. کنترل دسترسی

 

به عبارت ساده، کنترل دسترسی کنترل این موضوع و مبحث است که چه کسی به چه چیزی دسترسی پیدا کند. بدون کنترل دسترسی مناسب، افراد ممکن است دسترسی کافی برای انجام کار را نداشته باشند و انواع تداخل و ایرادات مختلف در هنگام انجام کار برای همه پیش آید … یا افراد اشتباه بیش از حد دسترسی داشته باشند.

سیستم های کنترل دسترسی (مانند VPN) با ارزیابی مدارک مورد نیاز، تأیید اعتبار و تأیید کاربران را می دهند – تأیید اینکه شخص یا برنامه شخصی یا ورودی از طریق فردی است که ادعا می کند، و تأیید سطح دسترسی و مجوزهای مناسب مرتبط با نام کاربری یا آدرس VPN، سرور دسترسی، و چک کردن IP می تواند دقیقاً این کنترل را پیکربندی کند.

درنهایت این کنترل دسترسی باعث میشود تا شما برای کسب و کار خودتان محیطی امن را ایجاد کنید تا بتوانید با اتکا به آن بدون نگرانی و تنش تمامی فعالیت های خود را پیگیری و دنبال کنید.

 

  1. امنیت سایبری

 

VPN یک راه حل عالی برای امنیت داده های کسب و کار شماست. با استفاده از VPN در شبکه های خود، می توانید شبکه ها را بسیار مقاوم و ایمن تر کنید. هر دستگاه متصل به اینترنت می تواند از VPN استفاده کند تا بخشی از یک شبکه خصوصی باشد.

دستگاه ها می توانند از دستگاه های استاندارد مصرف کننده مانند دوربین ها گرفته تا سنسورهای تخصصی صنعتی یا سایر ابزارهای عملیاتی باشند که خود شما درباره آنها بهتر آگاهی دارید. با استفاده از VPN به عنوان راه حل امنیت سایبری خود، می توانید شبکه خصوصی خود را برای انجام و برقراری ارتباطات ایمن ایجاد کنید – و می توانید از حملاتی که به دنبال تغییر داده یا سرقت اطلاعات حساس تجاری هستند جلوگیری کنید.

 

یافتن راه حل مناسب

خواه یک شرکت بزرگ هستید که با مکان های مختلف اهدافتان را اداره کنید یا تیم کوچکی از فریلنسرها را که از کار در کافی شاپ ها لذت می برند، مدیریت کنید – برای اطمینان از این که داده های کسب و کار شما اشتباه نیست، به VPN نیاز دارید. حسابهای ایمیل و فضای ذخیره سازی ابری، با احتمال به خطر افتادن، یک هدف ثابت برای هکرها است. اما با استفاده از VPN می توان امنیت را بازیابی کرد.

ماموریت ChitaVPN این است که با ارائه یک تجربه ایمن و برقرای ایمنی آنلاین، دنیای شما را به طور قابل اتکا و بدون دردسر متصل کند. OpenVPN’s Access Server از بدو تأسیس توسط بیش از 50 میلیون نفر در سراسر جهان بارگیری شده است و به عنوان استاندارد صنعت واقعی شناخته می شود. Access Server برای مشاغل کوچک تا متوسط ​​ایجاد شده است، اما همچنین دارای ظرفیت مقیاس دهی به هزاران است. بنابراین اندازه سازمان شما مهم نیست و اهداف نهایی شما برای تجارت شما مهم نیست، Access Server می تواند به شما کمک کند تا به مکانی که می خواهید بروید.

تمامی این خدمات از طریق چیتا وی پی ان در اختیار شما قرار گرفته و با خرید VPN از ما میتوانید خیال خودتان را نسبت به ایمن بودن فضا برای کسب و کار خود راحت کنید.

chita-Icon-buy