استفاده VPN
در این مقاله به انواع استفاده VPN پرداخته ایم.

اگر در فکر این موضوع هستید که بهترین VPN چه کاربرد و استفاده هایی دارد با مطالعه این مقاله میتوانید اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کنید. خوشبختانه ما نیز اطلاعات مناسبی را در اینجا برای شما گردآوری کرده ایم. در زیر، ما تقریباً تمام موارد برتر VPN را که ممکن است به کار شما بیاید را آورده ایم.

ما با مقدمه ای مختصر در مورد نحوه کار واقعی VPN شروع خواهیم کرد و سپس به یک سری از بهترین کاربردها برای VPN خواهیم پرداخت. ما فکر می کنیم این کار خوبی است که نه تنها بدانید چه کاری انجام می دهد، بلکه از این موضوع نیز اطلاع پیدا کنید که چگونه آن ها را انجام می دهد.

مطالب پیشنهادی :

خرید وی پی ان با آیپی ثابت

اگر از قبل به فناوری علاقه داشته اید و مهارت کافی و مرتبط را در این زمینه دارید، شاید این مطلب برای شما کمی تکراری باشد اما مرور آنها خالی از لطف نیست.

به زبان ساده، یک VPN با رمزگذاری تمام اطلاعات شما و ارسال آن از طریق “تونل” به مقصد کار می کند. این کار را با هدایت مجدد اتصال اینترنت از سرورهای ارائه دهنده خدمات اینترنت (ISP) به سرویس گیرنده خود، انجام می دهد.

چشمگیرترین VPN ها دارای تعداد زیادی سرور در سراسر جهان هستند – به عنوان مثال ارائه دهنده ChitaVPN دارای تعداد زیادی سرور سریع و بدون مشکل برای انواع فعالیت ها میباشد. این بدان معناست که نه تنها می توانید اطمینان حاصل کنید که همه داده های شما رمزگذاری شده و ایمن هستند، بلکه می توانید به طور مجازی خود را تغییر مکان دهید و گویی در وب بگردید که انگار واقعاً در آن کشورها هستید.

این برای پخش ویدیو و استریم جریانی عالی است و جلوگیری از سانسور دولت ها بر روی محتواهای مختلف به دلایل متفاوت را به همراه دارد.

استفاده از رمزگذاری ایمن VPN همچنین به شما امکان می دهد ناشناس مرور کنید و به طور کلی تجربه آنلاین تری را هنگام در اینترنت بودن تجربه کنید – و چه کسی است که چنین چیزی را نمی خواهد؟

بنابراین، برای یافتن اطلاعات بیشتر در مورد همه محبوب ترین موارد- و برخی از موارد غیرمعمول – استفاده از VPN، تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

به زبان ساده، یک VPN با رمزگذاری تمام اطلاعات شما و ارسال آن از طریق “تونل” به مقصد کار می کند. این کار را با هدایت مجدد اتصال اینترنت از سرورهای ارائه دهنده خدمات اینترنت (ISP) به سرویس گیرنده خود، انجام می دهد.

استفاده VPN برای دسترسی به محتوای geo-blocked

تماشای تلویزیون از طریق سرویس های اینترنتی اکنون یک امر عادی است و حق انتخاب بیش از هر زمان دیگری وجود دارد، VPN می تواند گزینه های سرگرمی شما را بی اندازه گسترش دهد. این استفاده از VPN برای کسانی که در سفرهای تعطیلی یا کاری هستند و همچنین افراد ماجراجو تر برای  دسترسی به محتوایی که در موقعیت مکانی آنها مسدود است، استفاده VPN بسیار لازم و ضروری است.

استفاده VPN
با استفاده VPN میتوانید به بسیاری از محتواهای مد نظر خود دسترسی پیدا کنید.

سرویس هایی مانند Netflix دارای کتابخانه های مختلف محتوایی برای مشترکان در مناطق مختلف هستند، به این معنی که هیچ کس در واقع نمی تواند همه چیز را تماشا کند – همیشه مجموعه ها یا فیلم هایی در کشور شما مسدود می شوند. با این حال، با استفاده VPN شما می توانید از تمامی محتوای ارائه شده در نتفلیکس از طریق اتصال به یک سرور در یک کشور خاص دسترسی پیدا کرده و Netflix با ارائه خدمات به شما در کتابخانه آن منطقه پاسخ خواهد داد.

سایر خدمات – مانند BBC iPlayer یا Hulu – فقط در كشورهای خاص در دسترس مردم است، در حالی كه سایر كشورها اصلاً مجاز به دیدن چیزی روی آنها نیستند. باز هم، استفاده VPN در این موضوع کاربردی بوده و می تواند به شما اجازه دسترسی پیدا کردن بدهد.

البته یک جذابیت وجود دارد – همه سرویس های پخش جریانی مرتباً تلاش می کنند تا استفاده از VPN را متوقف کنند و تنها بهترین وی پی ان ها در واقع می توانند کاربران را به هر آنچه می خواهند دسترسی دهند. خوشبختانه، برخی از سرویس های VPN سریع وجود دارد که به طور مداوم جلوتر از مابقی قرار می گیرند و می توانند شما را به تماشای هر آنچه که می خواهید، در هر کجا که هستید برسانند.

استفاده VPN برای وقتی در خارج از کشور هستید

دقیقاً مانند سرویس های پخش جریانی، بسیاری از سایت ها محتوای مختلفی را در اختیار کاربران کشورهای مختلف قرار می دهند. با این حال، اگر سفری هستید می خواهید به نسخه عادی خود دسترسی پیدا کنید، اما با سایتی روبرو خواهید شد که ممکن است کاملاً متفاوت باشد – و احتمالاً به زبانی که شما صحبت نمی کنید.

اگر VPN دارید، به سادگی موردی است که اتصال خود را تغییر مکان می دهید تا اینگونه به نظر آید که شما در واقع در خانه خودتان هستید، و مانند سحر و جادو می توانید به سایت آشنا خود دسترسی پیدا کنید.

این امر به ویژه برای بانکداری آنلاین نیز مفید است. اگر در تعطیلات آخر هفته دور شده باشید و فراموش کنید که به بانک خود بگویید، ممکن است با قفل شدن در حساب خود روبرو شوید. اگر این امکان وجود دارد، ارزش این را دارد که VPN را روشن کنید و برای لحظه ای فقط به خانه بروید تا مطمئن شوید حساب شما مسدود نشده است و در خارج از کشور شما را بی پول نمی گذارد.

استفاده VPN برای تماشای رویدادهای ورزشی

اگر از علاقه مندان به ورزش هستید، می دانید که تماشای مسابقات زنده دارای هزینه برای شما خواهد بود چه به صورت آنلاین و چه در صورت رفتن به ورزشگاه. با این حال، با یک VPN و کمی تحقیق، می توانید پول زیادی پس انداز کنید – و شاید یک منبع رایگان برای تماشای رویداد مد نظر خود پیدا کنید.

این امر به این دلیل است که برخی از مسابقات ورزشی در برخی از کشورها به صورت رایگان پخش می شوند، در حالی که در برخی دیگر هزینه های آنها پرداخت می شود. به عنوان مثال اگر به دنبال پخش Super Bowl هستید ، CBS در ایالات متحده و BBC در انگلیس آن را به صورت رایگان نشان می دهند.