kill switch
در این مقاله به صورت تفضیلی به راهنمایی جامع شما برای ویژگی VPN Kill Switch میپردازیم

در حالی که استفاده از VPN روش خوبی برای محافظت از اطلاعات آنلاین و حریم خصوصی شما است، آیا می دانید با استفاده از سرویسی که VPN Kill Switch نیز دارد می توانید یک لایه امنیتی اضافی به امنیت خودتان اضافه کنید؟

مطالب پیشنهادی:

خرید فیلترشکن با آیپی ثابت

اگر شما با کیل سوییچ آشنا نیستید، یا به سادگی می خواهید در مورد آن بیشتر بدانید، در اینجا همه چیزهایی که باید بدانید – VPN Kill Switch چیست، چگونه کار می کند، برای چه افرادی مناسب است و همچنین چگونه می توان تست کرد را برای شما بیان خواهیم کرد.

VPN Kill Switch چیست؟

Kill Switch یکی از ویژگی های ارائه دهندگان VPN است که در صورت قطع اتصال به سرور VPN به طور خودکار تمام ترافیک اینترنت را متوقف می کند. به این ترتیب، کیل سوییچ تضمین می کند که اطلاعات شخصی و آدرس IP واقعی شما هرگز در هنگام فعال در وب بودن در معرض دید قرار نمی گیرد.

چرا VPN قطع می شود؟

اکثر سرورهای VPN به طور کلی قابل اعتماد هستند – به خصوص سرویس دهنده هایی که به ارائه دهندگان VPN مناسب و پولی تعلق دارند. با این حال، حتی در آن زمان، همیشه یک خطر وجود دارد (البته بسیار کوچک) که ممکن است به یکی از دلایل زیر مشکلات اتصال ایجاد شود:

اتصال به سرور VPN از بین رفته است زیرا خطاهایی در سرویس گیرنده VPN وجود دارد که باعث از بین رفتن ناگهانی آن می شود، ISP شما با اتصال تداخل می کند، سرور VPN خراب است یا پورت شبکه ای که استفاده می کنید دارای مشکلاتی است.

شما یک سیگنال WiFi کم دارید که می تواند منجر به اتلاف اطلاعات بیش از حد شود. به نوبه خود، این باعث می شود اتصال VPN شما قطع شود. استفاده بیش از حد از شبکه WiFi نیز می تواند به این امر کمک کند (مثلاً اگر از WiFi فرودگاه استفاده می کنید).

برنامه ضد ویروس / ضد بدافزار و / یا فایروال شما در اتصال VPN شما تداخل ایجاد می کند زیرا به عنوان یک استثنا به آن اضافه نمی شود و باعث می شود که آن قطع شود.

شما VPN را به جای پروتکل TCP از طریق پروتکل پیش فرض UDP اجرا می کنید، که ممکن است گاهی اوقات باعث ایجاد اتصالات ناپایدار شود.

انواع سوئیچ های VPN Kill وجود دارد؟

به عنوان کاربر VPN، به طور معمول می توانید از دو نوع Kill Switch استفاده کنید:

 1. سوئیچ های کیل در سطح سیستم

این نوع VPN Kill Switch تمام فعالیت های شبکه را کاملاً خاموش می کند تا زمانی که اتصال VPN مجدداً برقرار شود، یا تا زمانی که آداپتور شبکه خود را مجدداً تنظیم کنید. به طور معمول، این نوع کیل سوییچ فقط می تواند روشن یا خاموش شود.

 1. سوئیچ های Kill-Application-Level

یک Kill Switch در سطح برنامه به شما امکان می دهد تا از دسترسی به اینترنت از کدام برنامه های وب جلوگیری کنید (به عنوان مثال برنامه های ایمیل یا سرویس گیرنده های تورنت). برخی از ارائه دهندگان VPN ممکن است از این نوع Kill Switches به عنوان App Killers یاد کنند.

ChitaVPN همچنین یک کیل سوییچ در سطح برنامه را ارائه می دهد، بنابراین با قطع شدن اتصال VPN شما می توانید انتخاب کنید کدام برنامه ها به وب دسترسی ندارند.

به خاطر داشته باشید که استفاده از کیل سوییچ در سطح برنامه می تواند از بروزرسانی نرم افزار به نسخه های جدید جلوگیری کند. به منظور امنیت و حفظ حریم خصوصی خود، باید اطمینان حاصل کنید که از بروزرسانی برنامه های ضد ویروس / ضد بدافزار جلوگیری نمی شود.

VPN Kill Switch چگونه کار می کند؟

وقتی به چگونگی عملکرد VPN Kill Switch فکر می کنید، باید همیشه عملکرد اصلی فایروال را در ذهن داشته باشید – این واقعیت که می تواند اتصالات غیرمجاز را مسدود کند و در عین حال از موارد استثنا پشتیبانی می کند.

خب، کیل سوییچ از عملکردی مبتنی بر قوانین فایروال استفاده می کند و تمام ترافیک شبکه را از طریق تونل رمزگذاری شده ایجاد شده توسط VPN هدایت می کند. سپس، Kill Switch دائماً اتصال VPN شما را کنترل می کند. اگر متوجه تغییر ناگهانی وضعیت اتصال VPN یا آدرس IP شما شود، کیل سوییچ تمام ارتباطات را مسدود می کند تا اطمینان حاصل کند که هیچ ترافیکی آنلاین از طریق آدرس IP اختصاص داده شده توسط ISP شما عبور نمی کند.

با برقراری ارتباط VPN یا بسته شدن برنامه VPN، دسترسی به اینترنت عادی بازیابی می شود.

“اگر بدنبال شناخت بیشتر و آموزش درباره Kill Switch هستید به بخش آموزش‌های ما مراجعه کنید”

chita-Icon-learn

دقیقاً چه زمانی VPN Kill Switch فعال می شود؟

ما قبلاً اشاره کردیم که VPN Kill Switch اگر تشخیص دهد که اتصال VPN شما قطع شده است شروع به کار می کند، اما در اینجا چند مثال مشخص وجود دارد که چنین اتفاقی می افتد:

آیا ویژگی های VPN Kill Switch به طور خودکار فعال می شوند؟

نه همیشه. در حالی که برخی از ارائه دهندگان VPN ممکن است سرویس گیرنده های VPN را که از قبل کیل سوییچ را فعال کرده اند، ارائه دهند، در بیشتر اوقات باید آنها را به صورت دستی روشن کنید. این کار معمولاً با روشن کردن ویژگی VPN Kill Switch در سرویس گیرنده VPN انجام می شود.

چه کسی بیشتر از VPN Kill Switch سود می برد؟

VPN Kill Switch برای هر کسی که به طور منظم تورنت را بارگیری می کند و در کشوری زندگی می کند که به اشتراک گذاری فایل می تواند آنها را با مشکلات قانونی روبرو کند، واقعاً مفید خواهد بود. در حال حاضر، ما نقض حق نسخه برداری غیرقانونی یا موارد مشابه را تشویق نمی کنیم، اما می دانیم که برخی از افراد فقط می توانند با تورنت به پرونده ها و سرگرمی های مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنند.

اساساً، VPN Kill Switch می تواند شانس دریافت نشدن اعلان های DMCA، خطر جریمه های قانونی یا خاتمه اشتراکت توسط ISP شما را بهبود بخشد زیرا اگر اتصال VPN شما قطع شود، در حال تورنت است.

علاوه بر این، VPN Kill Switch بسیار مفید خواهد بود اگر شما کسی باشید که نگران حریم خصوصی آنلاین خود هستید. این به این دلیل است که شما در حال انجام تجزیه و تحلیل از رقبای تجاری خود هستید، می خواهید مطمئن شوید که ISP شما نمی تواند آنچه را برای شما مرور می کند ببیند یا افشاگر یا روزنامه نگار با دسترسی به اطلاعات حساس هستید، کیل سوییچ می تواند به شما اطمینان دهد حریم خصوصی شما به دلیل مشکل اتصال هرگز به خطر نمی افتد.

“اگر تمایل به خرید VPN دارای قابلیت Kill Switch دارید، میتوانید به ChitaVPN اعتماد کنید”

chita-Icon-buy

نحوه آزمایش ویژگی های سوئیچ VPN Kill Switch

ساده ترین راه برای آزمایش اینکه آیا VPN Kill Switch کار می کند این است که مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. VPN را اجرا کرده و به سرور متصل شوید.
 2. به یک وب سایت دسترسی داشته باشید یا سرویس گیرنده تورنت خود را راه اندازی کنید.
 3. ارتباط با سرور VPN را قطع کنید، اما سرویس گیرنده VPN را نبندید.
 4. اگر اتصال اینترنت و ترافیک تورنت متوقف شود، Kill Switch به خوبی کار می کند.

اگر می خواهید روش عمیق تری برای آزمایش VPN’s Kill Switch داشته باشید، در اینجا می توانید کاری انجام دهید:

 1. وب سایتی را انتخاب کنید که می خواهید به آن متصل شوید و آدرس IP آن را یادداشت کنید. برای یافتن آدرس IP وب سایت، فقط Command Prompt (یا جایگزین آن در سیستم عامل های مختلف) را باز کرده و عبارت “ping websitename.com” را تایپ کنید.
 2. Wireshark را دانلود و نصب کنید.
 3. Wireshark را راه اندازی کنید.
 4. VPN را اجرا کنید و به وب سایتی که آدرس IP آن را می شناسید متصل شوید.
 5. هنگام اتصال به وب سایت مذکور، اتصال VPN را خاتمه دهید.
 6. جلسه/برگه مرورگر/پنجره شما نیز باید خاتمه یابد.
 7. Wireshark را بررسی کنید تا ببینید آیا پس از پایان جلسه VPN، ارتباطی با آدرس IP وب سایت برقرار شده است.
 8. اگر هیچگونه ارتباط مشکل ساز مشاهده نمی کنید، بدین معناست که VPN Kill Switch همانطور که باید کار می کند.

نتیجه

VPN Kill Switch ویژگی ای است که ارائه دهندگان VPN برای حفظ امنیت بیشتر حریم خصوصی کاربران خود ارائه می دهند. در اصل، اگر یک Kill Switch تشخیص دهد که اتصال VPN شما قطع شده است، تمام ترافیک اینترنت را خاموش می کند. همچنین یک Kill Switch می تواند به شکل یک برنامه باشد. Killer که به شما امکان می دهد هنگام قطع اتصال VPN خود انتخاب کنید کدام برنامه ها باید خاتمه یابد.

یک VPN Kill Switch برای افرادی که می خواهند اطمینان حاصل کنند که حریم خصوصی اینترنت آنها 110٪ امن است، و برای کاربران آنلاین که به طور منظم تورنت بارگیری می کنند، بسیار مفید است.

در حالی که گزینه های جایگزین Kill Switch وجود دارد (برای مثال، مانند ابزارهای نظارت بر اتصال VPN)، بهتر است فقط VPN را با ویژگی های Kill Switch انتخاب کنید، زیرا راحت تر است.