softether
در این مقاله میخواهیم به توضیح مفصل درباره SoftEther بپردازیم

حتی اگر SoftEther یک پروتکل VPN نسبتاً جدید است، در بین کاربران VPN بسیار سریع محبوب شده است. در حقیقت آنقدر محبوب است که اغلب از نظر کیفیت با OpenVPN مقایسه می شود.

اما در واقع SoftEther چیست؟ و چه چیزی آن را در مقایسه با سایر پروتکل ها بسیار خاص می کند؟ خب، در اینجا همه چیزهایی است که شما باید بدانید…

برای خرید فیلترشکن از سایت چیتا وی پی ان کلیک کنید

SoftEther چیست؟

سافت ایتر یک نرم افزار منبع باز رایگان VPN است که به عنوان بخشی از تحقیقات پایان نامه کارشناسی ارشد در دانشگاه Tsukuba توسعه یافته است. SoftEther به طور کامل در سال 2014 منتشر شد، و آن را به یکی از جدیدترین پروتکل های موجود تبدیل کرده است.

هنگام صحبت در مورد SoftEther، تمایز بین پروتکل سافت ایتر و سرور VPN SoftEther مهم است:

پروتکل SoftEther VPN – پروتکل برای ارتباطات امن مشتری به سرور استفاده می شود. نسبتاً سریع و ایمن است.

SoftEther VPN Server – نرم افزار سرور از استفاده از چندین پروتکل VPN مانند سافت ایتر، OpenVPN ،IPSec، L2TP / IPSec و SSTP پشتیبانی می کند.

پروتکل VPN SoftEther چگونه کار می کند؟

پروتکلVPN  سافت ایتر وظیفه ایمن سازی ارتباطات بین سرویس گیرنده VPN و سرور VPN را بر عهده دارد. در اصل یک تونل رمزگذاری شده بین این دو ایجاد می کند، اطمینان حاصل می کند که هر اطلاعاتی از طریق این تونل عبور می کند توسط هیچ کس قابل کنترل نیست.

جزئیات فنی عمومی درباره SoftEther

نحوه استفاده از سافت ایتر

استفاده از پروتکل SoftEther VPN بسیار ساده است، اما از آنجا که یک راه حل مبتنی بر نرم افزار است، شما باید ابتدا مشتری سافت ایتر VPN را بر روی دستگاه خود نصب کنید. این معمولاً حتی اگر قبلاً اشتراک سرویس VPN داشته باشید نیز چنین است.

ما به نحوه استفاده از SoftEther در ویندوز نگاهی خواهیم انداخت، اما روند نصب در سایر سیستم عامل ها نیز تقریباً مشابه است.

بنابراین، در اینجا چیزهای اصلی شما باید در مورد استفاده از سافت ایتر بدانید:

softether

سافت ایتر

توابع اضافی که می توانید استفاده کنید

SoftEther VPN Client Manager عملکردهای زیادی دارد که می توانید برای تغییر تجربه خود استفاده کنید:

آزمایش توان اتصال

سافت ایتر دارای یک ابزار آزمایش سرعت ترافیک شبکه است که می توانید با استفاده از آن عملکرد VPN شما را کنترل کند. برای استفاده از آن در SoftEther VPN Client Manager، روی منوی “Tool” در مشتری کلیک کنید و سپس “Network Test Speed ​” را انتخاب کنید.

در صورت تمایل به اطلاعات بیشتر در مورد نحوه آزمایش اتصال VPN، در صورت تمایل به راهنمای ما در این زمینه مراجعه کنید. و اگر می خواهید در مورد ابزار تست سرعت سافت ایتر اطلاعات بیشتری کسب کنید (تنظیمات و اقدامات احتیاطی بیشتر)، این پیوند را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *