Cisco-AnyConnect
در این مقاله به توضیح جامع درباره Cisco-AnyConnect میپردازیم.

Cisco AnyConnect VPN چیست؟

مردم از مکان های عمومی مختلف مانند فرودگاه ها، کافه ها، فروشگاه ها و … به اینترنت متصل می شوند، هیچگونه سیاست و محافظت از اطلاعات قابل قبولی برای استفاده آنها از این دست از اینترنت ها وجود ندارد، حداقل محافظت در برابر بدافزارها و هکرها ندارند و بیشتر در معرض خطر از دست دادن داده ها و اطلاعات خود هستند.

برای خرید فیلتر شکن کلیک کنید

سیسکو AnyConnect Secure Mobility را برای گسترش محیط امن شبکه اینترنت به نقاط انتهایی (end point) از راه دور را در خدمات مرتبط با سیسکو انی کانکت ارائه می دهد، و امکان یکپارچه سازی بی نظیر سرویس های فیلتر وب را که توسط دستگاه امنیت وب ارائه می شود، فراهم می کند.

هنگام تحقیق در مورد گزینه های امنیتی موجود در سیسکو، یکی از مواردی که به سختی میتوان از آن صرف نظر کرد AnyConnect است. سیسکو AnyConnect Secure Mobility Client را به عنوان یک سرویس گیرنده شبکه خصوصی مجازی (VPN) “نسل بعدی” توسعه داده است. به نحوی که میزان امنیت آن در حد بالایی و مطابق با نیازهای روز برای کاربران فراهم باشد.

AnyConnect محدود به ارائه دسترسی به VPN نیست، این مجموعه از چندین قابلیت دیگر برخوردار است که شرکت را قادر می سازد تا واقعاً از نقطه پایانی اطمینان حاصل کند. سرویس گیرنده VPN Cisco AnyConnect بخش اتصال از راه دور AnyConnect Secure Mobility را فراهم می کند. اتصال ایمن است زیرا قبل از دسترسی به شبکه، کاربر و دستگاه باید احراز هویت و تأیید شوند.

هنگامی که کاربر با استفاده از Cisco AnyConnect نرم افزار VPN را باز می کند، سرویس گیرنده AnyConnect با استفاده از SSL به دستگاه امنیتی تطبیقی ​​متصل می شود. مشتری با دستگاه امنیتی تطبیقی ​​احراز هویت می کند و یک آدرس IP داخلی در شبکه به او اختصاص می یابد.

VPN Cisco AnyConnect چگونه کار می کند؟

کاربران راه دور و تلفن همراه از کاربری Cisco AnyConnect Secure VPN برای ایجاد اتصالات VPN با دستگاه امنیتی تطبیقی استفاده می کنند. دستگاه امنیتی تطبیقی، ترافیک وب را به همراه اطلاعاتی که کاربر را با آدرس IP و نام کاربری شناسایی می کند، به دستگاه امنیت وب می فرستد. دستگاه امنیت وب ترافیک را اسکن می کند، سیاست های قابل قبول و قابل استفاده را اعمال می کند و کاربر را در برابر تهدیدات امنیتی محافظت می کند. دستگاه امنیتی تطبیقی تمام ترافیکی را که برای کاربر ایمن و قابل قبول تلقی می شود برمی گرداند.

چرا Cisco AnyConnect؟

سیسکو می تواند با گسترش سریع دسترسی انعطاف پذیر، مبتنی بر سیاست محافظت و امنیت بالا برای تمامی کاربران، برای پشتیبانی از همه از راه دور در سراسر جهان چه از اینترنت کابل نوری و چه از اینترنت بی سیم استفاده میکنند، خدمات خود را به نحوی ارائه میکند که به سرعت بخشیدن به موفقیت در استفاده از VPN کمک کند.

بهره‌وری

با سرویسهای متعدد فراتر از قابلیتهای VPN سنتی – با هزینه کل کمتر – بیشتر از آنچه که باید خدمات دریافت کنید و با موفقیت دسترسی ایمن کاملتری را برای تمامی کاربران از هر نقطه از جهان را امکان پذیر میکند.

قابلیت دیده نشدن

برای شناسایی و تشخیص اینکه چه کسی و کدام دستگاهها به شبکه سازمانی شما دسترسی دارند، برای شرکت خود دید و کنترل بر روی تمامی ترافیک ورودی و خروجی را بدست آورید.

اتوماسیون

خودکار بررسی و شناسایی وضعیت مداوم از نقطه پایانی، وضعیت انطباق شما را تعیین کرده و امنیت را تقویت می کند.

دسترسی از هرجایی

به هر کاربر امکان دسترسی بسیار امن به شبکه سازمانی، از هر دستگاهی، در هر زمان و در هر مکان را بدهید.

دید و توانایی آنالیز بیشتر

توانایی بررسی بیشتری در مورد رفتار کاربر و نقطه پایان با دید کامل در کل شرکت خود را به صورت توسعه یافته و یکپارچه بدست آورید. استفاده از تله متری VPN امن برای باز کردن قفل دید عمیق در نقطه پایان و ایجاد یک سیستم هشدار سریع برای تهدیدات با استفاده از Cisco Endpoint Security Analytics با AnyConnect می توانید به طور موثرتری از اطلاعات و کاربران خود دفاع کنید و عملیات شبکه را بهبود ببخشید.

محافظت جامع

بدون توجه به تهدیدها، در برابر آنها دفاع کنید. با استفاده از Cisco Identity Services Engine (ISE)، می توانید از دسترسی دستگاه های غیر سازگار به شبکه جلوگیری کنید. برای تأیید هویت کاربر می توانید با احراز هویت چند عاملی Duo (MFA) به دسترسی از راه دور ایمن دست پیدا کنید. و با Umbrella Roaming، می توانید در صورت عدم استفاده از VPN از کاربران محافظت کنید.

مدیریت ساده و قابلیت استفاده

بدون ایجاد سردرد برای تیم های IT خود، یک تجربه کاربری ثابت را در بین دستگاه ها، چه در داخل و چه در خارج از منزل ارائه دهید. مدیریت را با یک عامل ساده کنید.

اگر نیار به دانستن بیشتر درباره ایجاد اتصال cisco Anyconnect در دیوایس‌های مختلف دارید به بخش آموزش‌های ChitaVPN سر بزنید

chita-Icon-learn